Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czas transakcji

Korzyść błyskawiczny transferPrzelewy realizujemy zwykle w ciągu 5 do 15 minut. W godzinach pracy, Kantor.pl gwarantuje księgowanie wpłat na konta Klientów wg czasów czasów podanych w poniższych linkach, o ile systemy informatyczne w bankach funkcjonują poprawnie. Nasza współpraca z większością banków układa się na tyle dobrze, że prawdopodobnie nie zdążysz nawet zaparzyć sobie kawy! Proces ten zwykle trwa do pietnastu minut. Przelewy najszybciej docierają ze wspołpracującymi bankami takimi jak: M-bank, Millenium, Pekao SA, PKO BP, Raiffeisen, Nordea, Multibank, Kredyt Bank, Ing, Alior, Alior Sync, Santander, Inteligo, BPH, BZ WBK.

 

Czas księgowania

 

Poza godzinami pracy serwisu, czas księgowania wpłat może wydłużyć się do następnego dnia roboczego, ponieważ nie pracujemy w nocy, w weekendy i w święta.

 

Platforma transakcyjna kantor.pl działa całodobowo, natomiast przelewy wewnętrzne zlecane wieczorem (poza godzinami pracy systemów informatycznych w bankach) wykonywane są przez banki następnego dnia roboczego, dlatego też środki pojawiają się na kontach Użytkowników Kantor.pl następnego dnia. Podane czasy przelewów dotyczą dni roboczych, ponieważ nie pracujemy w nocy, w weekendy i w święta.

 

Godziny pracy serwisu Kantor.pl w dni robocze:

9:00 - 16:15

 

 

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc