Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Opinie o Kantor.pl

Korzystałeś z naszych usług? napisz własną opinię
Cytat

"Nowe wyzwania to jest to, co lubię najbardziej - dlatego polubiłem kantor.pl i na pewno będę tu chętniej i częściej zaglądał, by wymieniać swoją kasę zarobioną za granicą. Dzięki niej z łatwością spłacam kredyt we frankach, bo platforma ta pozwala mi zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na każdej racie! "

Leszek_D, 2017-05-24

Cytat

"Od dawna zarabiam za granicą i zawsze staram się swoje pieniądze wymieniać w tym kantorze, który oferuje mi najkorzystniejsze warunki. Od kilku miesięcy moim hitem jest kantor.pl - wirtualna platforma wymiany walut. Teraz już nie biegam do kantora z pieniędzmi, po prostu załatwiam sprawę elektronicznie! "

Spokojna__starość, 2017-05-24

Cytat

"Dostaję niemiecką emeryturę, którą od jakiegoś czasu przelewam regularnie na polskie konto za pomocą kantor.pl - platformy elektronicznj. Nigdy nie sądziłem, że wymiana waluty może być tak korzystna, a jednak! Odkąd poznałem kantor.pl, moja niemiecka emertura jest nieznacznie, ale jednak wyższa, bo korzystam z najlepszego kursu. "

emeryt, 2017-05-24

Cytat

"Oszczędzanie to przede wszystkim oglądanie każdej wydanej złotówki. Dlatego swoje zarobione na wakacjach za granicą pieniądze zawsze przepuszczam przez wirtualny kantor kantor.pl. Jest to rozwiązanie rozsądne, ponieważ pozwala mi zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych miesięcznie na jednej transakcji - myślę, że naprawdę warto. "

Oszczędny, 2017-05-24

Cytat

"Nie jestem zbyt zaawansowana technicznie, więc nie byłam prekonana co do wymiany walut przez internet, zamiast tradycyjnie "w okienku". Okazało się jednak, że dzięki korzystaniu z kantor.pl zyskuję na każdej swojej zagranicznej wypłacie nawet kilkadziesiąt złotych - a to już zawsze coś! Nauczyłam się obsługiwać kantor.pl. "

Ona55, 2017-05-23

Cytat

"Lubię mieć kontrolę nad swoimi finansami, a najlepiej ja osiągnąć kontrolując swoje wydatki. Doskonale mi się to udaje dzięki platformie wymiany walut kantor.pl. To niby zwykły kantor, ale zawsze oferuje o wiele lepsze warunki, niż jakikolwiek znany mi kantor stacjonarny. Na pewno będe tu wracał częściej. "

Gość, 2017-05-23

Cytat

"Podróżowanie za granicę w celach zarobkowych jest o wiele przyjemniejsze ze świadomością, że zarobione pieniądze zostaną korzystnie wymieniona na złotówki. Póki co skorzystałem z tej platformy tylko raz, ale na pewno nie ostatni. Tylko tu dostałem jak dotąd tak korzysten warunki wymiany waluty. "

Tymczasowy, 2017-05-23

Cytat

"Przedsiębiorczość to moja druga natura. Zawsze porównuję ceny, sprawdzam różne możliwości, przeszukuję internet w poszukiwaniu najkorzystniejszych dla portfela rozwiązań. Któregoś dnia trafiłem na kantor.pl - zostałem i nie żałuję. Ta platforma najkorzystniej wymienia moje waluty. "

Przedsiebiorczy+, 2017-05-23

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc