Logo kantor.pl

Ikona telefonu +48 22 859 0218 (9:00 - 16:15 pon-pt)

Zarejestruj się

Zaloguj się

Kantor Polski SA

to jest mój kantor

ul. Jabłoniowa 20 lok. 405
80-175 Gdańsk

 

Telefon kontaktowy: 058 719 49 00

 

Centrala firmy Kantor Polski SA
Ogólnopolska sieć usług finansowych

 

Stowarzyszenia Właścicieli Kantorów i Lombardów Spółka Akcyjna Kantor Polski SA ma na celu utworzenie i rozwój ogólnopolskiej sieci usług finansowych działającej w oparciu i na rzecz właścicieli licencjonowanych tradycyjnych kantorów wymiany walut.

Powołana 16 kwietnia 2004 roku, Kantor Polski SA jest dostawcą szeregu produktów finansowych takich jak międzynarodowe i krajowe przekazy pieniężne, usługi płatnicze, które mają stanowić naturalne uzupełnienie usług oferty wymiany walut w kantorach oraz stanowić w pierwszym etapie współpracy dodatkowe źródło przychodów dla kantorów. Zorganizowanie rozproszonego dotychczas rynku obrotu walut i utworzenie ogólnopolskiej sieci usług finansowych pod wspólną marką KANTOR POLSKI S.A. w obliczu wejścia Polski do strefy Euro jest niewątpliwie ciekawą szansą rynkową. Jesteśmy przekonani, że nasza sieć kantrów może zdobyć przewagę konkurencyjną nad coraz silniej rozbudowywanymi przez banki i różnego typu instytucje finansowe sieciami sprzedaży stacjonarnej.

 

Produkty finansowe

Produkty finansowe oferowane przez Kantor Polski SA są wynikiem współpracy z największymi bankami i instytucjami finansowymi działającymi na krajowym rynku jak Western Union (Bank Pekao SA), BRE Bank. Są to produkty specjalnie dedykowane dla naszej sieci sprzedaży. Spółka oferuje również własne produkty finansowe (usługi płatnicze) i będzie poszerzała ich zakres. Usługa krajowych i międzynarodowych przekazów pieniężnych w ramach sieci Western Union realizowana w punktach Kantor Polski S.A. umożliwia najszybsze przesłanie pieniędzy w dowolne miejsce na świecie bez skomplikowanych procedur i bez konieczności posiadania rachunku bankowego. W ramach sieci możliwe jest przesłanie środków zarówno na terenie kraju do dowolnej agencji jak również pomiędzy każdą z agencji zlokalizowanych w ponad 190 krajach.

 

Marketing sieci Kantor Polski SA

Strategia marketingowa spółki jest ukierunkowana na obsługę dotychczasowych klientów kantorów oraz poszerzenie ich o nowe grupy docelowe. W związku z tym będziemy starali się aby produkty finansowe były dopasowane do potencjalnych oczekiwań naszych klientów. Liczymy na zachowanie bezpośredniego kontaktu personelu kantorów z klientami oraz wysoką jakość obsługi. Zamierzamy maksymalnie wykorzystać atrakcyjną lokalizację kantorów oraz wypracowaną przez nie pozycję rynkową i zaufanie klientów.

Skuteczne wejście na rynek z szeroką gamą produktów finansowych oraz dysponowanie odpowiednią infrastrukturą zarządzającą i informatyczną może w dalszej perspektywie dać możliwość szybkiego wzrostu wartości Spółki Kantor Polski SA i jej sieci kantorów. 

 

Strona www: http://www.kantorpolski.pl

 

powrót

Aktualności dotyczące Kantorów

2015-11-30

Ile kosztuje realizacja przelewu walutowego za granicę?

Przelewy międzynarodowe potrafią kosztować sporo, zwłaszcza kiedy w miesiącu musimy wykonać ich kilka. Operacja księgowania przelewów międzynarodowych trwa o wiele dłużej niż w przypadku standardowego przelewu złotówkowego. Technicznie przelewy międzynarodowe mogą być realizowane z kont w złotówkach jak również kont walutowych. zobacz całość

2015-11-02

Zabezpiecz swój kantor przed złodziejem

Kantory stacjonarne narażone są na kradzieże nieustannie. Rocznie starty w wyniku kradzieży w kantorach sięgają setek miliardów złotych. Przestępcami nie zawsze są złodzieje i sprawcy napadów, prócz nich warto pamiętać także o nieuczciwych kasjerach oraz włamywaczach. Tym samym warto się zabezpieczyć przed stratami finansowymi czy to w postaci zabezpieczeń lokalu, czy samej gotówki. zobacz całość

O nas

Jak to działa?

Korzyści

Pomoc